Siparişimin kargoya verildiğini nasıl anlarım? 

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize siparişiniz ile ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilecektir. Bu bilgi e-maili yardımı ile, ürününüzün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edilmiş olduğunu öğrenebilmektesiniz. 

Ürünün kargodan hasarlı gelmesi durumunda ne yapmalıyım?

Ürün kargo firması tarafından siz ulaştığında lütfen görevlinin önünde ürünü inceleyip teslim alınız. Ürünlerimiz kargo esnasında sigortalı olduğundan taşımadan oluşan hasarların tazmini kargo firmasına aittir. Ürünün hasarlı olması durumunda görevliye tutanak düzenlettirip ürünü iade ediniz

Kargo ücreti ne kadar?

Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde Türkiye içi tüm şehirler için kargo ücreti 5 desiye kadar 4.99TL dir. 

Kargo firması bana ulaşamadı ne yapmalıyım?

Kargo firması size verdiğiniz adreste ulaşamazsa, kapınıza üzerinde irtibata geçebileceğiniz telefon, adres bilgileri bulunan bir "Haber Kağıdı" bırakacaktır. Bu numaraları arayarak paketinizle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Teslimat adresi?

Tüm gönderilerimiz adrese ve ilgili şahsa teslimat yapılır. Kargo şubesinden kesinlikle mal teslimatı yapılmaz. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınlarınıza kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.

Ürün teslimat süresi ne kadardır?

Saat 17:00'a kadar sipariş verdiğiniz  ürünler aynı gün tarafımızdan kargoya verilir (özel imalat ürünler için teslimat süresi 48 saate kadar çıkabilir. Hafta sonları kargolar tarafından cumartesi günü saat 13:00 pazar günü ise hiç mesai yapılmamaktadır. Mesai saatleri dışında  ödeme onayı alınan siparişler pazartesi günü kargoya verilir. 

Hangi kargo firmasıyla çalışıyorsunuz?

Firmamız Özel taşıma ücretleri ile Aras Kargo  firmasıyla çalışmaktadır.